Beton, Wyroby Budowlane, Konstrukcje Stalowe

Zakład Produkcji Pomocniczej (ZPP) to wydzielona wewnętrznie komórka organizacyjna produkująca Beton, Wyroby Budowlane, Konstrukcje Stalowe oraz świadcząca inne usługi zarówno na potrzeby realizowanych przez firmę PBGiE "EGBUD" SP. z o.o. kontraktów, jak i na odrębne zlecenia zewnętrzne dotyczące oferowanego asortymentu wyrobów i usług.
Duże zaplecze produkcyjne zaopatrzone w urządzenia dostosowane do zautomatyzowanej produkcji, ogrzewane hale produkcyjne i szeroki zakres uprawnień personelu wpływają na wysoką wydajność i szerokie możliwości realizacyjne ZPP. Jednostki ZPP to: Wytwórnia betonówWytwórnia prefabrykatów betonowych i żelbetowychWytwórnia zbrojeń, Wytwórnia ślusarki, Blacharnia.

Szczegółowych informacji udzielają pracownicy Zakładu Produkcji Pomocniczej ZPP:

tel. 75 77 23 809, 510 076 473
fax  75 77 84 558
tel. 75 77 23 818 (Węzeł betoniarni Bogatynia)
tel. 75 77 50 377 (Węzeł betoniarni Zgorzelec)
e-mail: zpp@egbud.pl

 

     Wytwórnia betonów

Wytwórnia betonów ZPP to dwa węzły w Bogatyni i jeden w Zgorzelcu. Dzięki systemowi nagrzewania kruszywa na węzłach w Bogatyni jesteśmy w stanie zaopatrywać budowy w mieszanki betonowe nawet w okresach obniżonych temperatur.

Komputerowy system sterowania i dozowania składników cechuje wysoka dokładność, która ma wpływ na stabilność składu i konsystencji sprzedawanych mieszanek betonowych. Ich jakość jest pod stałą kontrolą firmowego Laboratorium Budowlanego.

Beton towarowy dostarczamy betonowozami z możliwością podawania na odległości - pompą 24m lub taśmą 10m.   

 

     Wytwórnia prefabrykatów betonowych i żelbetowych

Optymalizacja kosztów i terminów realizacji poszczególnych etapów realizowanych kontraktów podstawowych to często podstawowa determinanta wykonywania elementów betonowych i żelbetowych jako prefabrykowane.  Dzięki posiadanym szalunkom, wyposażeniu zbrojarni, węzłom betoniarskim i możliwościom transportowym wykonanie prefabrykatów jest możliwe w szybkich, dogodnych dla klienta terminach i zawsze po rynkowej cenie.

 

     Wytwórnia zbrojeń

Nasze budowy oraz budowy naszych Partnerów, jak również jednostka prefabrykacji  zaopatrują się w gotowe elementy zbrojarskie w Zbrojarni. Posiadane urządzenia (gilotyny, giętarki, zgrzewarki etc.) oraz doświadczony personel powodują, że zbrojenia są dostarczane na budowy "just in time".

 

     Wytwórnia ślusarki

Nasza Ślusarnia wykonuje konstrukcje stalowe małych i średnich gabarytów. Jako zakład posiadający Świadectwo Kwalifikacyjne do I Grupy Zakładów Małych posiadamy uprawnienia do wykonawstwa, montażu i remontów konstrukcji stalowych odpowiadające wymaganiom normy PN-M-69009. Dzięki sprawności naszego personelu, jego uprawnieniom i stałej kontroli zewnętrznej Specjalisty Spawalnika, jakość naszych wyrobów zawsze spotyka się z uznaniem naszych Klientów.
O umiejętnościach spawaczy i zakresie realizowanych przez nas prac najlepiej świadczą referencje i zamieszczone poniżej zdjęcia wyrobów:

Balustrada ozdobna Balustrada przemysłowa Estakada komunikacyjna Konstrukcja pompowni Rury ciśnieniowe Wiata przystankowa

    

     Blacharnia

Wyposażona w nowoczesne urządzenia do obróbki jednostka wykonuje wyroby blacharskie (rynny, okapy, parapety etc.) oraz samodzielnie montuje je na budowie.
Wieloletnie doświadczenie w tego typu pracach pozwala na szybkie i estetyczne wykonanie wykończeń na naszych budowach i budowach naszych Partnerów.


  Certyfikaty ISO Wersja polska English version Deutsch version mapa serwisu
© 2007 EGBUD Sp. z o.o.
Aktualizacja: 19.03.2012 
    PBGiE "EGBUD" Sp. z o.o.      ul. Mł. Energetyków 3    59-916 Bogatynia    tel. 75-77-32-406    fax. 75-77-84-558    e-mail: egbud@egbud.pl